O Colours Universe

COLOURS UNIVERSE je unikátní online platforma s informačním, zábavným a edukativním obsahem, která v sobě integruje všechny úspěšné a léty prověřené projekty dramaturgického a produkčního týmu společnosti Colour Production, spol. s r.o. Projekt vznikal v roce 2021 souběžně s organizací pravidelného hudebního festivalu Colours of Ostrava, který však musel být z důvodu pandemie Covid-19 a nejisté situace v oblasti pořádání hromadných akcí již podruhé odložen. 

V prostředí webové platformy COLOURS UNIVERSE je a bude interaktivní formou prezentován současný, vznikající, minulý i budoucí obsah samostatných projektů společnosti, a sice zmíněného festivalu Colours of Ostrava, multižánrového festivalu performancí Art&Life – Festival v ulicích a mezinárodní hudební konference a showcase festivalu Czech Music Crossroads, doplněný o projekt největšího diskusního fóra v ČR, Meltingpot.  

Projekt je koncipován jako dlouhodobý a plánujeme jej provozovat a rozvíjet i v období, kdy bude opět možné realizovat festival Colours of Ostrava i další projekty ve standardním režimu, tj. bez omezení a s fyzickou účastí návštěvníků. COLOURS UNIVERSE se tak stane nedílnou součástí všech projektů Colour Production, spol. s. r.o. pro následující roky a zároveň posílí jejich značku.

Projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje