O meltingpotu

Meltingpot je neziskový projekt, jehož cílem je otevírat mysl a srdce široké veřejnosti. Projekt prostřednictvím debat, rozhovorů, prezentací či workshopů nabízí širokou škálu pohledů na globální výzvy společnosti i osobní výzvy jednotlivců; svou pestrostí umožňuje návštěvníkům, posluchačům a divákům nacházet nové perspektivy na „velká“ témata i záležitosti každého dne. Od roku 2016 oslovujeme desetitisíce návštěvníků napříč propleteným komplexem diskusních a workshopových scén konference Meltingpot Fórum konané v rámci mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava. To poskytuje zcela unikátní intelektuální zážitek nad rámec kvalitní umělecké dramaturgie. Neopominutelnou hodnotou Meltingpotu je vzájemné setkávání se, společný prožitek a radost. Kromě Meltingpot Fóra působí Meltingpot také v online prostředí: na našich platformách pravidelně přináší interaktivní on-line debaty, workshopy nebo autorské podcasty. Meltingpot je kvalitním neformálním prostorem plným respektu, tolerance a otevřenosti k přijímání nových podnětů. Myšlenky bez hranic.

 

Velmi nám chyběla možnost uspořádat živé Meltingpot fórum jako součást Colours of Ostrava. Uvědomili jsme si, že nám online prostředí umožňuje propojení hostů, jaké by bylo u normální akce nemožné. Rozhodli jsme se propojit nejen naše hvězdy minulých ročníků, ale také najít mnoho nových, které nám mají co říci.

FAQ

Budu rozumět i zahraničním řečníkům? 

Ano, veškerá videa mají k dispozici jak české, tak anglické titulky.

 

Potřebuji aplikaci pro sledování konference?

Ne, nepotřebujete. Celou konferenci můžete sledovat jak na vašem počítači, telefonu či tabletu.

 

Co dělat, když se mi stránka nenačítá?

Stiskněte klávesu F5 na Vaší klávesnici pro obnovení stránky. Pro hladký běh doporučujeme minimální rychlost připojení 5Mb/s.

 

Jak si přidám video mezi oblíbené?

Pomocí hvězdičky u videa v playlistu.  Seznam oblíbených videí se Vám zobrazí v sekci můj účet.

 

Nedostalo se Vám odpovědi na vaši otázku? 

Kontaktujte nás na info@coloursuniverse.cz

Kontakt

Napište nám:

info@coloursuniverse.cz

 

Kontaktní adresa:

Sokola Tůmy 743/16

709 00 Ostrava

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz