HEIMSTADEN - přátelský domov

HEIMSTADEN - přátelský domov

VIDEOPROHLÍDKY NEMOVITOSTÍ

Přestěhovat se teď do nového bytu je opravdu lehké.  

Výjimečná doba potřebuje výjimečná řešení. Svůj nový domov si u nás můžete pronajmout bezpečně.  

Společnost Heimstaden dbá o zdraví svých zaměstnanců i klientů, a proto přináší zájemcům o pronájem bytu nově videoprohlídky, abyste měli možnost si svůj vysněný byt prohlédnout a vybrat už před prohlídkou. 

Prohlídky za přítomnosti makléře jsou i nadále možné a rádi Vás na byt doprovodíme, pokud bude zajištěna bezpečnost prohlídky, tj. klient i makléř budou mít  po dobu prohlídky roušku a dodrží při prohlídce vzájemný odstup min. 2 metry.  Pronajmout si byt u Heimstaden je nyní ještě snadnější a bezpečnější.  Vyberte si z naší nabídky svůj nový domov.

Cílem SOS dětských vesniček je, aby každé dítě vyrůstalo v milujícím domově. Jejich snahou je udržet rodiny pohromadě, nabídnout náhradní péči tam, kde je zapotřebí, pomáhat mladým lidem se osamostatnit a bojovat za práva dětí. SOS dětské vesničky jsou aktivní ve 136 zemích a teritoriích. Každý rok poskytují prostřednictvím různých programů podporu více než půl milionu dětí a dospělých. 
 

A HOME FOR A HOME

O projektu „A Home for a Home“ 

„A Home for a Home“ je jedinečné partnerství mezi SOS dětskými vesničkami a společností Heimstaden, které bylo zahájeno 30. června 2021. Za každý domov, který společnost Heimstaden vlastní, daruje SOS dětským vesničkám 100 euro (2 500 Kč), což dohromady představuje více než 10 milionů euro (250 milionů Kč) ročně. Tyto peníze budou využity k tomu, abychom poskytli co nejvíce dětem bezpečný domov a dobrý začátek do života nejen v zemích, kde společnost Heimstaden působí, ale po celém světě.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena.