KOSMAS - vaše internetové knihkupectví

KOSMAS - vaše internetové knihkupectví

REZERVACE NA PRODEJNĚ

do 60 minut Vám Vaši knihu připravíme

Kosmas.cz za více než 20 let svojí činnosti získal mnohá ocenění. Pravidelně se umisťuje mezi finalisty ceny kvality soutěže ShopRoku v kategorii Zábava - Knihy a e-čtení, pořádané společností Heuréka.

MAGAZÍN OKO KOSMASU

Magazín o knihách - aktuality, recenze, rozhovory, ukázky, audio, video, literární akce - denně nové info

ZDROJ DOBRÝCH KNIH

Internetové knihkupectví Kosmas.cz nabízí k zakoupení 90.000 titulů a díky moderní skladové hale většinu z nich nabízíme přímo skladem. Najdete u nás kompletní produkci malých i velkých českých nakladatelství, vybrané zahraniční knihy o umění a anglickou beletrii za zajímavé ceny. Vedle tištěných knih v knihkupectví najdete i velký výběr e-knih a audioknih.

Každý den pro vás navíc monitorujeme média a vybíráme zajímavé recenze, jejichž úryvky najdete mimo jiné na detailu knihy. Recenze a doporučení vkládají i naši knihkupci, osobnosti kulturní života a samozřejmě i vy, registrovaní čtenáři.

ODBĚRNÁ MÍSTA

Knihy z našeho internetového knihkupectví si můžete nyní vyzvednout již ve všech našich kamenných prodejnách – podívejte se, které to jsou. Pokud nemáte zrovna žádné z našich knihkupectví po ruce a nechce se vám objednávat poštou, můžete své zásilky z e-shopu kosmas.cz vyzvednout po celé republice díky síti odběrných míst společnosti Zásilkovna.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena.