VIZE PRVNÍHO VODÍKOVÉHO MĚSTA V EVROPĚ

VIZE PRVNÍHO VODÍKOVÉHO MĚSTA V EVROPĚ

VODÍKOVÉ MĚSTO

V Ostravě na bývalé uhelné haldě Hrabůvka vyroste vodíkové město budoucnosti. Technologie založené na vodíku podporuje i Moravskoslezský kraj. Projekt se rodí v době, kdy pětice britských plynárenských firem představila plán na stavbu prvního stoprocentně vodíkového města. Jeho realizace se má stát pilířem Zelené průmyslové revoluce, kterou britský premiér Boris Johnson ohlásil v listopadu 2020.

REALITY

Nabízíme kompletně zrekonstruované nájemní byty evropských standardů. V realizaci a přípravě máme další projekty, které nabídneme v průběhu následujících let. Podívejte se na aktuální nabídku od útulných 1+kk po prostorné 4+kk a vyberte si vaše nové bydlení v Ostravě.

200 LET SPOLEČNOSTI

Společnosti skupiny VÍTKOVICE mají jeden společný a navíc obrovsky cenný fenomén. Pracují v nich lidé, kteří jsou v pořadí už několikátou generací rodin věrných jedné firmě.

VZDĚLÁVÁNÍ

Vítkovická střední průmyslová škola nabízí 15 oborů v oblastech letectví, IT, facility, automotive a dalších. Důraz je kladen na spolupráci s největšími společnostmi na trhu, díky které získají studenti kvalitní praxi a vysokou možnost pracovního uplatnění. Škola pravidelně investuje do zkvalitnění školní infrastruktury tak, aby se studenti cítili komfortně a mohli se soustředit na své vzdělávání.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena.