Clemens Kuby

Clemens
Kuby

Aby změnil svůj život, potřeboval spadnout ze střechy. Říkali mu, že už nikdy nebude chodit, přesto dnes nejen chodí, ale také učí lidi, jak se mohou uzdravit sami.

 

Autor a lektor jedinečné metody mentálního léčení, dokumentarista, nositel řady filmových cen a autor několika knih, které vyšly také v českém překladu. Společně se svou ženou Astrid založil Evropskou akademii pro procesy samoléčení, která je odrazovým můstkem pro ty, kdo se chtějí naučit vyléčit se vlastními silami.

Kristova léta byla pro Clemense životním zlomem. Když mu bylo 33 let, spadl z výšky 16 metrů a ochrnul na spodní polovinu těla. Navzdory beznadějným prognózám se spontánně uzdravil, což ho přivedlo na novou duchovní cestu i k setkání s Dalajlámou. Ačkoli jeho páteř zůstala trvale poškozena, nemá žádné potíže a žije jako zdravý člověk. Ústředním tématem jeho knih je proto víra ve schopnost člověka uzdravit sám sebe. Jako živoucí důkaz zázraku spontánního uzdravení vyvinul Clemens Kuby metodu mentálního léčení, kterou vyučuje po celém světě a snaží se šířit povědomí o síle lidského vědomí prostřednictvím knih a dokumentárních filmů.

Personal Stage

VOICES: Clemens Kuby

Německý dokumentarista Clemens Kuby je živým příkladem zázraku spontánního uzdravení, na jehož základě vyvinul jedinečnou metodu mentálního léčení. Je nositelem řady filmových cen a autorem několika knih, které vyšly také v českém překladu. Společně se svou ženou Astrid založil Evropskou akademii pro procesy samoléčení, která je odrazovým můstkem pro ty, kdo se chtějí naučit vyléčit se vlastními silami.

Personal Stage

Jde přimět mysl, aby uzdravila tělo?

Zázraky uzdravení nejsou náhody. Živým příkladem zázraku uzdravení je Clemens Kuby. Po pádu z výšky 16 metrů byl příčně ochrnutý. Dnes opět chodí, přestože má přerušenou míchu. Ze své zkušenosti vyvinul metodu, pomocí které se může každý uzdravit sám.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz