Dagmar Dosedělová

Dagmar
Dosedělová

Jejím záměrem a přáním je tvořit kolem sebe zdravé prostředí a radostné lidi. I když má ekonomické vzdělání a mnoholetou praxi v oboru realit a stavebnictví, její životní a profesní cesta nabrala úplně jiný směr. Již 7 let se intenzivně věnuje harmonizaci člověka a praktikuje feng shui. Nyní je na počátku projektu Balance-connection, který vytváří nekonečný prostor pro komunitu inspirativních lidí. 
 

Personal Stage

Můj život v několika světech

„Cestovat časem a prostorem, aktivně tvořit budoucí situace nebo měnit něco, co se už v minulosti stalo, komunikovat s lidmi, kteří se už mezi námi nenacházejí tělesně, se zvířaty, prostě se vším, není nic výjimečného, ale základní vybavení nás všech,“ říká Jana Barylov. Nikdy jsme nebyli bezmocní, primitivní nebo nevědomí, naším jediným omylem bylo, že jsme si to před několika tisíciletími nechali namluvit.

Global Stage

Ukrajina pod palbou

Ukrajina se v noci na čtvrtek 24. února stala terčem ruské vojenské invaze. Naplnil se scénář, kterému jsme v Evropě 21. století nechtěli uvěřit. Poté, co prezident Ruské federace Vladimir Putin uznal nezávislost dvou separatistických republik na východě Ukrajiny, spustil v zemi “speciální vojenskou operaci”. Ukrajina vyhlásila válečný stav. Vyhrocenou situaci napjatě sleduje celý svět, evropské i světové vlády jednají o tvrdých sankcích proti Rusku, lidé vyjadřují solidaritu s Ukrajinou prostřednictvím protestních happeningů, rozsáhlých hmotných i finančních sbírek, někteří chtějí pomoct tím, že půjdou do boje. Bude to ale stačit? Proč k ozbrojenému konfliktu dochází právě teď? Jak z něj vyvázne Ukrajina, Evropa, či samotný Putin? Mohou kartami zamíchat občané Ruska? Debata s bývalou dobrovolnicí OSN na Krymu Dagmar Ostřanskou, ředitelkou Českého centra v Kyjevě Radkou Rubilinou a odborníky na politickou a kulturní geografii Vladimírem Baarem a Vincencem Kopečkem.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz