Erik Iversen

Erik
Iversen

Ve chvíli, kdy je tělo i mysl v harmonii, pocítíme lehkost a plynutí. Jako bychom tančili a znali všechny taneční kroky.

 

Erik Iversen je kreativní průvodce praxí přítomnosti, který se už 30 let věnuje tanci a vědomé práci s tělem. Vyučuje metodu Tance 5 rytmů, zároveň působí jako terapeut strukturální integrace podle Hellera (Hellerwork Structural Integration).

V mládí začínal s hokejem, ale život ho přivedl na dráhu jiného, vědomého pohybu. Erik v sobě našel odvahu následovat hlas života. Spojil ladnost pohybu a moudrost těla, utišil svou mysl a objevil v sobě tanec života. Propaguje důležitost uvědomění si vlastního těla a pocit přítomnosti. Vede skupinová setkání a semináře po celém světě pro lidi všech věkových skupin. „Dýchat – hýbat se – milovat – to je klíč,“ říká.

Personal Stage

VOICES: Erik Iversen

Erik Iversen je kreativní průvodce praxí přítomnosti, který se už 30 let věnuje tanci a vědomé práci s tělem a vyučuje metodu Tance 5 rytmů. Zároveň působí jako terapeut strukturální integrace dle Hellera (Hellerwork Structural Integration). Propaguje důležitost uvědomění si vlastního těla, pocit přítomnosti. „Dýchat – hýbat se – milovat – to je klíč,“ říká.

Personal Stage

Zůstaňt v rytmu

Zveme vás k rozhovoru s působivým učitelem, terapeutem a certifikovaným lektorem metody Strukturální integrace dle Hellera (Hellerwork Structural Integration) a  Meditace tance pěti rytmů (5 Rhythms Movement Meditation). Erik Iversen zasvětil celý svůj život praktickému zkoumání přirozeného a léčivého pohybu v propojení s primárním rytmem uvnitř nás. Vede workshopy a taneční dílny po celém světě. Tereza Ghose se Erika ptá na to, jakým způsobem se vrátit k vlastní citlivosti a vnímat, jaké to je plně se opět vtělit do svého těla a užívat si v něm vědomou přítomnost. Vnitřní i vnější rytmy jsou velkými tématy tohoto rozhovoru. Může se každý člověk naučit plně se propojit se svým tělem a pohybem? Proč je pro nás tak moc důležité nalézt svou vlastní pohybovou přirozenost? Zaposlouchejte se do tohoto nevšedního povídání celým svým tělem.

Personal Stage

Propoj se s pohybem a tancem

Připravili jsme vám praktickou online ochutnávku propojení se s vaším tělem prostřednictvím spontánního pohybu. Působivý učitel, terapeut a certifikovaný lektor metody Strukturální integrace dle Hellera (Hellerwork Structural Integration) a  Meditace tance pěti rytmů (5 Rhythms Movement Meditation) Erik Iversen vás naladí na váš dech a pomůže zastavit věčně neklidnou mysl. V bezpečí svého domova si budete moci prožít, jak chutná, když se veškerou vnitřní pozorností zaměříte na své tělo v pohybu. Dovolte si plynout.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz