Gillian Ferrabee

Gillian
Ferrabee

Tanečnice s objevitelským duchem se cítí nejlépe v neprobádaném území. Proto také pomáhá ostatním odhalit jejich kreativní potenciál.

 

Nezávislá, neskutečně kreativní a neustále v pohybu. Taková je Gillian, tanečnice a bývalá kreativní režisérka světoznámého souboru Cirque Du Soleil. Začínala jako profesionální tanečnice, hrála v divadle i ve filmu, poté režírovala a dnes vede vlastní společnost Kite Parade, kterou nazývá inovační agenturou.

V roce 2004 nastoupila do prestižního souboru Cirque du Soleil jako castingová režisérka. Cestovala po celém světě, aby nacházela nové talenty a nové trendy scénického umění a designu. V roce 2012 byla jmenována ředitelkou Creative Lab v Cirque Du Soleil Media. Čtyři roky vedla tým, který vytvářel projekty pro mezinárodní televize, film a nová média. Z mnoha jmenujme například slavný projekt virtuální reality Inside The Box of Kurios, který získal v roce 2016 prestižní Emmy Award, nebo animovanou sérii Luna Petunia pro společnost Netflix. V roce 2018 Gillian založila svou vlastní společnost Kite Parade, inovační agenturu, která se věnuje možnostem prohlubování kreativity prostřednictvím spolupráce mezi umělci, interaktivních postupů a budování živých multidisciplinárních ekosystémů. Spolupracuje se společnostmi zabývajícími se spotřebitelskými produkty, vědeckými a kulturními organizacemi, neziskovými nadacemi či digitálními start-upy.

sociální sítě

© 2021 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz