Jana Barylov

Jana
Barylov

Procestovala kus světa, žije mezi Švýcarskem a Francií, ale skutečným domovem a největší učitelkou je jí příroda. Díky své intuici pomáhá lidem nacházet dávno zapomenuté a rozplétat zamotané.

 

Jana Barylov je původem Češka, která už 40 let žije v zahraničí. Poznala spoustu zemí, vykonávala nejrůznější zaměstnání, v současné době žije střídavě ve švýcarské Basileji, kde pracuje jako detektiv – profiler, a ve Francii na ranči se spoustou zvířat. Na své cestě potkala spoustu zajímavých lidí, četla jejich knížky a navštěvovala jejich semináře. Některé z nich i osobně doprovázela světem. 

Jana má dar neuvěřitelné intuice a dokáže nahlédnout do nejtemnějších zákoutí naší duše, dokonce i do snů. Skrze svou intuici cítí propojení s Vesmírem, se stromy, rostlinami i zvířaty. Vede semináře s hlavním tématem Intuice – síly a vlohy nás lidí. Je totiž přesvědčena, že vše, co si v životě přejeme, je tu pro nás už dávno připraveno – stačí tomu dát zelenou. Na Meltingpotu vystupovala s Clemensem Kubym jako tlumočnice během jeho workshopů. S jeho unikátní léčebnou metodou zároveň sama pracuje a předává ji zejména českému publiku.

Personal Stage

Jde přimět mysl, aby uzdravila tělo?

Zázraky uzdravení nejsou náhody. Živým příkladem zázraku uzdravení je Clemens Kuby. Po pádu z výšky 16 metrů byl příčně ochrnutý. Dnes opět chodí, přestože má přerušenou míchu. Ze své zkušenosti vyvinul metodu, pomocí které se může každý uzdravit sám.

Personal Stage

Můj život v několika světech

„Cestovat časem a prostorem, aktivně tvořit budoucí situace nebo měnit něco, co se už v minulosti stalo, komunikovat s lidmi, kteří se už mezi námi nenacházejí tělesně, se zvířaty, prostě se vším, není nic výjimečného, ale základní vybavení nás všech,“ říká Jana Barylov. Nikdy jsme nebyli bezmocní, primitivní nebo nevědomí, naším jediným omylem bylo, že jsme si to před několika tisíciletími nechali namluvit.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz