Mark Gungor

Mark
Gungor

Kněz a manželský poradce v jedné osobě radí lidem, kterak se prosmát ke šťastnému manželství.

 

Je držitelem klíče ke spokojenému manželství a jeho poznávacím znamením i obchodní značkou je smích. Farář z amerického Wisconsinu Mark Gungor je duchovním otcem nejen své farnosti církve Celebration Church, ale také velmi úspěšného motivačního semináře Laugh Your Way to a Better Marriage® – tedy doslova Prosmějte se k lepšímu manželství – a stejnojmenné knihy.

Svůj úplně první seminář na téma manželství uskutečnil Mark před bezmála třiceti lety z jediného důvodu: protože někdo to udělat musel. Dnes je jedním z nejvyhledávanějších mezinárodních řečníků v oblasti manželství a rodiny. Hovoří o lásce, pochopení, toleranci, a to upřímně, s humorem a nadhledem. Jeho krajané ho mohli už několikrát vidět v celostátních televizních pořadech Focus on the Family, Life Today, ABC News a dalších. Čeští diváci znají Markův obličej z populárního videa Tale of two brains, v němž brilantně vysvětluje rozdíl mezi mužským a ženským mozkem.
 

sociální sítě

Personal Stage

VOICES: Mark Gungor

Nejznámější a nejzábavnější americký pastor, spisovatel a poradce pro spokojené vztahy Mark Gungor je duchovním představeným kongregace Celebration Church. Dlouhá léta působí také jako manželský poradce, což ho přivedlo k založení značky Laugh Your Way America!, jejíž náplní jsou motivační semináře pro manželské páry, pořádané po celém světě. Bývá oblíbeným hostem televizních pořadů a je jedním z nejžádanějších řečníků pro americkou armádu. Napsal knihu Laugh Your Way to a Better Marriage, která je založena na jeho dlouholeté poradenské práci pro manželské páry.

Personal Stage

Tajemství manželství

Manželský a vztahový poradce upřímně a vtipně o hlavním důvodu, proč se rozpadají manželství nejen v USA a jak pěstovat zdravé partnerské vztahy.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz