Matěj Misař

Matěj
Misař

Je bývalý moderátor hlavní zpravodajské relace FTV Prima. Spoluodpovídal za práci týmu několika desítek lidí a obsahovou stránku vysílání. Je spolutvůrcem diskuzního pořadu, pravidelně zpovídal špičky politiky i businessu a vedl sérii diskuzí s kandidáty na prezidenta.
Mimo jiné se věnuje školení rétoriky a mediálních tréninků. Má za sebou novinářský background, jako reportér se věnoval zejména zdravotnictví a následně politice. Pravidelně cestoval s vládou na zahraniční cesty a reportoval z Evropského parlamentu i Evropské komise.
V současnosti spoluzaložil a vede zdravotní startup Carebot, který díky AI dopomůže českému zdravotnímu systému ke kvalitnějším diagnózám z RTG snímků.

Global Stage

Tajemství lidského mozku

Operace nesmí být dobrodružstvím, ale nudnou rutinou. Významný neurochirurg světového renomé tvrdí, že lidský mozek je nejsložitější a nejorganizovanější hmotou ve vesmíru, a jeho léčba proto vyžaduje zcela jiný medicinský a lidský přístup k nemocným. Přijde řeč na první operace i na ty nejnáročnější, a na pro leckoho překvapivé odhalení hudebního doprovodu, kdy aby panu profesorovi práce odsýpala a nemusel na sále trávit zbytečně víc času, nechává se při operaci pohánět valivým hardrockem skupiny Black Sabbath.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz