Matt Jardine

Matt
Jardine

Odhodlání vnímá jako svou největší přednost i slabinu. Své čtenáře se snaží vybavit návodem, jak následovat své sny a zároveň platit účty.

 

Matt Jardine je bývalý tenisový instruktor, sportovec, autor literatury faktu i beletrie, redaktor podcastu a učitel. Rozený Londýňan cestuje po světě, poznává rozličné kultury i různé úhly pohledu. Momentálně žije v Ománu se svou manželkou a psem.

Matt je zakladatelem klubu Jardine Karate, tisícům studentů už pomohl objevit jejich osobní potenciál prostřednictvím programů bojových umění ušitých na míru. Kromě svého zájmu o bojová umění se už více než pětadvacet let věnuje meditaci a dalším východním uměním, a také tvůrčímu psaní. Inspirován svým proslulejším kolegou, spisovatelem Paulem Coelhem a jeho knihou Pouť, se jednoho dne rozhodl vydat se na pouť kolem japonského ostrova Šikoku, jež vede přes 88 chrámů a je jednou z nejposvátnějších poutních stezek světa. Matt ji zvládl za polovinu běžného času – za 30 dní. Své poznámky z této neuvěřitelné cesty přetvořil do „9 praktických kroků, jak být šťastný v materialistickém světě“, které se staly základem jeho nejnovější knihy „How to be a Buddhist Millionaire“. Získal za ni knižní cenu Firebird a byla vybrána do finále ceny Eric Hoffer Book Award 2021.

sociální sítě

Personal Stage

Cesta za posláním

Rozhovor s Mattem Jardinem, autorem knihy „The buddhist millionaire“, můžeme považovat za praktického průvodce na cestě ke smysluplnému životu. Zatímco spousta duchovně zaměřených knih se snaží čtenáře nasměrovat k nalezení ideální kariéry, Mattův přístup vychází ze zkušeností, které získal během pouti po Japonsku. Tehdy sepsal 9 kroků k tomu, aby člověk sám našel směr. Jeho kniha je určena všem, kteří se v práci cítí nespokojeni, aby se naučili ztišit mysl a naslouchat hlasu vlastního poslání.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz