Nathaly Charria

Nathaly
Charria

Umělkyni, která progresivním stylem propojuje hudbu, výtvarnou tvorbu, módu a reklamu, přizval ke spolupráci i David Lynch. Nathaly spolupracuje se světoznámými značkami a agenturami s cílem vytvořit portfolio, které by definovalo budoucnost marketingu v současné kultuře.

Nathaly je oceňovaná kreativní producentka a kurátorka zážitkové tvorby. Kariéru nastartovala v roce 2008, kdy vyrobila rozsáhlé instalace pro uměleckou skupinu FriendsWithYou, která pracuje s fenomény jako spiritualita, rituál a náboženská událost a jejich propojením s moderním způsobem života. Později Nathaly přesunula své kreativní síly do oblasti reklamy u nadnárodní společnosti Crispin Porter + Bogusky. V roce 2017 se postavila další výzvě a stala se kreativní ředitelkou projektu otevření nové obchodní pobočky mezinárodní módní značky Superdry. V tomtéž roce ji ke spolupráci přizval oceňovaný multižánrový festival The Festival of Disruption režiséra Davida Lynche, pro nějž produkovala The Red Room. Festival byl realizován ve spolupráci s Polaroid Originals. Nathaly spolupracovala také s Pharrellem Williamsem nebo se značkami jako Spotify či PayPal. Za svou tvorbu byla oceněna zážitkovou agenturou Sense NYC jako Kreativní ředitelka New Yorku.
V roce 2012 vznikla značka Nathaly + Partners, která patří nomádské kreativní skupině se sídly v New Yorku, L.A. a Miami a stojí za produkcí akcí pro Nadaci Davida Lynche, asociaci Christopher Street West, Miami Art Week a další.
 

Global Stage

Umělci a nomádi v časech pandemie

New York je proslulý svou kuturní rozmanitostí a přitahuje kreativní duše z celého světa. Právě tam zastihla loňská první vlna pandemie koronaviru a následná karanténa producentku a kurátorku Nathaly Charriu a její uměleckou komunitu. Co jim nečekaná kulturní a společenská pauza dala a vzala? Pokud se má svět po covidu změnit, jakou roli mohou v této změně sehrát umělci? Co můžeme pro změnu k lepšímu udělat my všichni? Nathalyino vyprávění porovná se svými zkušenostmi z Londýna moderátorka Juliet Russell.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz