Nicky Moran

Nicky
Moran

Nicky je koučka a mentorka, jejímž posláním je pomáhat kreativním lidem žít naplno, vytvářet práci, která má hluboký smysl, rozvíjet udržitelnou kariéru a stát se lídrem ve svém oboru i ve svém vlastním životě.

Personal Stage

Tradice nemůže zůstat 100 let stejná!

Debashish Bhattacharya je nejen výjimečný muzikant, ale také průkopník nového hudebního stylu, který vnesl do tradiční indické hudby zvuk speciální slide kytary. V našem rozhovoru se vrací do doby, kdy začal experimentovat a propojovat západní a východní hudební prvky. V tradičním prostředí musel o uznání bojovat, ale jeho nový styl se uchytil a jeho techniku se dnes učí hudebníci po celém světě. Debashish ukáže, jak se vyučuje indická hudba, a také jedinečný nástroj, na který sám hraje.

Personal Stage

Strach nás fascinuje

Číst, číst a zase číst – to je podle autora hororů základní předpoklad tvůrčího psaní. Nizozemský spisovatel Thomas Olde Heuvelt popisuje svou cestu od prvních strašidelných příběhů ke Stephenu Kingovi, a nakonec k vlastním románům, za něž získal významná literární ocenění. Jeho nejnovější kniha s názvem Echo nabízí víc než jen mrazivé dobrodružství pro otrlé...

Personal Stage

Cesta za posláním

Rozhovor s Mattem Jardinem, autorem knihy „The buddhist millionaire“, můžeme považovat za praktického průvodce na cestě ke smysluplnému životu. Zatímco spousta duchovně zaměřených knih se snaží čtenáře nasměrovat k nalezení ideální kariéry, Mattův přístup vychází ze zkušeností, které získal během pouti po Japonsku. Tehdy sepsal 9 kroků k tomu, aby člověk sám našel směr. Jeho kniha je určena všem, kteří se v práci cítí nespokojeni, aby se naučili ztišit mysl a naslouchat hlasu vlastního poslání.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz