Stáňa Stiborová

Stáňa
Stiborová

Podnikání z pláže nevymyslela proto, aby už nemusela dělat nic, ale naopak aby mohla dělat všechno, co ji baví a naplňuje.

„Žiju svůj život naplno a plním si své sny, i ty nejšílenější, každý den,“ říká podnikatelka, která je v online světě známá coby autorka projektu a stejnojmenné knihy Podnikání z pláže, vášnivá cestovatelka, matka čtyř dětí a milovnice života.
Stáňa neměla odjakživa na růžích ustláno, jak by se dnes mohlo zdát. V pracovním ani osobním životě nenacházela naplnění, svobodu ani radost. Proto se rozhodla pro radikální změnu životního stylu a vrhla se do prostředí internetu.
Online marketingem se začala zabývat ve firmě svého otce, později ve vlastní stavební firmě. V roce 2010 absolvovala v Londýně dva semináře autora knihy Jak myslí milionáři, T. Harva Ekera, na téma podnikání a online marketing. To pro ni byl zlomový okamžik, který ji připravil na vlastní online podnikatelské prostředí. V roce 2013 spustila Stáňa svůj blog stanastiborova.cz. Vystihla tím správnou chvíli a v podstatě formulovala v češtině kroky potřebné pro styl života, který vyznávají mnozí dnešní podnikatelé a pracovníci, označovaní jako digitální nomádi.

Stáňa nadále přispívá do svého blogu, pořádá webináře a online workshopy, je autorkou několika eBooků a také knihy Podnikání z pláže, kterou už četlo více než 45 000 lidí. Nejvíce energie věnuje online kurzům, kde svým klientům předává ověřené návody pro jejich online podnikání a zároveň je vede k objevení jejich potenciálu. V České republice dnes patří mezi TOP5 online podnikatelů a své know-how se snaží předávat dalším zvídavým a dobrodružným lidem.
 

Personal Stage

Výhry a výzvy podnikatelky z pláže

Koncept Podnikání z pláže už řada diváků jistě zná. Jeho autorka Stáňa Stiborová se už několik let snaží své know-how předávat dál a inspirovat příznivce svobodného životního stylu, kreativce a podnikavce, kteří touží po změně, aby následovali své sny. Ona sama si svá přání plní a nic neodkládá na „až někdy“. To ale neznamená, že její životní cesta vypadá jako procházka růžovou zahradou. Jak se dá skloubit podnikání, cestování a výchova čtyř dětí? Jaký má Stáňa vztah k dnes tolik skloňované komfortní zóně? O svých vzestupech a pádech si povídala s Terezou Ghose.

© 2022 Colour Production, spol. s r.o. – Všechna práva vyhrazena. – designed by mchlzch.cz